1. One Way klub
  2. One Way festival
  3. Profily
  4. Fotogalerie
  5. Svědectví
  6. Kronika
  7. Tapety na mobil
  8. Mapa stránek
Fest

One Way Festival je křesťanský festival, který je určený pro teenagery a mladé lidi z Břeclavi a okolí. Festival, který je tu pro tebe. Festival, který ti nabízí program po celé dva dny. Festival nabitý muzikou, sportem, workshopy, soutěžemi, čajovnou, ale i něčím víc. Festival, který chce ukázat, že je něco víc než muzika a party. Něco, co přesahuje celý tvůj život, tvoje myšlení, vnímání, cítění - všechno, co si vůbec dokážeš představit. Program, který přináší něco nového do tvého života. Něco, co ti chybí. Něco, co hledáš každý den a ani o tom nevíš.

One Way Festival chce prezentovat křesťanství způsobem srozumitelným mladým lidem, ale především přinést radostnou zvěst o Ježíši Kristu.


Už několik let nosím ve svém srdci touhu uspořádat v Břeclavi křesťanský festival pro mladé lidi z Břeclavi a okolí. Letos se konečně stává moje touha skutečností. Chci pozvat i tebe, protože si myslím, že ti má náš One Way Festival co nabídnout. Před dvanácti lety (dnes pravda již nejsem teeaneger) jsem na podobném festivalu potkal svoji ženu (to se mi stalo později osudným) a tak vím, že mladí lidé mají rádi, když můžou být spolu, můžou potkávat nové lidi, poslouchat spolu muziku a dělat spolu zajímavé věci. Náš festival navíc nabízí setkaní s někým, kdo se může stát i tvojí láskou na celý život, stejně jako se stal naší. Ježíš Kristus slíbil, že přijde mezi nás, i když ho nejspíš neuvidíme, ale On tam s námi bude. Tak si to nenech ujít a určitě přijď. Rádi tě uvidíme a seznámíme tě s ním.